O Nas

O Nas

Historia powstania sklepu Wildcorner to droga w poszukiwaniu niezwykłych rozwiązań aby wasze wnętrza stały się jeszcze piękniejsze. Zaczęło się od pomysłu aby tworzyć autorskie projekty dekoracji wnętrz.

Nasze pomysły w wystroju wnętrz inspirowane są światem przyrody. Znajdziesz u nas bardzo dużo motywów zwierzęcych i roślinnych czyli pochodzących prosto z natury. Materiałem dominującym jest sklejka drewniana. Jest to naturalny materiał a dzięki swojej strukturze i budowie wszystkie nasze dekoracje są niezwykłe i niepowtarzalne, gdyż nie ma dwóch takich samych kawałków drewna. A każda z naszych ozdób posiada swoją unikalną i niepowtarzalną strukturę.

Wszystkie nasze dekoracje tworzone są z sercem i pełnym zaangażowaniem. Mamy nadzieję, że skoro trafiliście do nas, znajdziecie dekoracje i dodatki, które skradną wasze serca i sprawią, że wasze wnętrza będą jeszcze piękniejsze i niepowtarzalne.

Zainspiruj się naszymi dekoracjami

Znajdź dodatki, które będą idealnie pasowały do Twojego wnętrza.

Przerwa urlopowa


Uprzejmie informujemy o przerwie urlopowej w dniach 5-16 lipca.  Zamówienia będą realizowane od 17 lipca. W tym czasie można składać zamówienia z kodem rabatowym: Lipiec15

This will close in 20 seconds